dobermann

Pričaonica za prave dobermandzije i one koji bi da budu
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 
 

 rezultati i slike sa EDS

Ići dole 
AutorPoruka
pedja's
Admin
avatar

Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.10.2008

PočaljiNaslov: rezultati i slike sa EDS   Sub Okt 04, 2008 12:12 am

Ajde,cekamo na rezultete i slike sa EDS-a...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dobermann.grdelica.com
digis
Admin


Broj poruka : 15
Datum upisa : 02.10.2008

PočaljiNaslov: Re: rezultati i slike sa EDS   Sub Okt 04, 2008 3:25 pm

Evo prvih nezvanicnih rezultata:

Maxim di Altobello - Maldi klupski pobednik
Ecko Naiss Ginga House - V4
Questo Betelges - V1 Intermedia razredu
Ramon Betelges - V1 Mladi brao muzjak
Malena di Altobello - V2 Otvoreni razred, braon zenke
CAYA Bella Trix - V4 mlade crne zenke

Raissa Rivien del Fiorsilva - BOB - braon


Ako imate jos koji rezultat dodajte ...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.digis.co.yu
pedja's
Admin
avatar

Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.10.2008

PočaljiNaslov: Re: rezultati i slike sa EDS   Sre Okt 08, 2008 9:04 pm

Evo zamolio bih maksu, ako se ne varam od svih do sada registrovanih,mislim da je samo on bio na EDS,pa da nam malo preprica kako je bilo sa njegove tacke gledista....bilo bi nam drago.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dobermann.grdelica.com
ddspec

avatar

Broj poruka : 20
Lokacija : Nish
Poso/dokolice : zvrndov
Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: rezultati i slike sa EDS   Pon Okt 20, 2008 4:17 pm

Ovo sto si ti postavio su rezultati sa Specijalke a ne sa EDS. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.delnaissus.com
ddspec

avatar

Broj poruka : 20
Lokacija : Nish
Poso/dokolice : zvrndov
Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: rezultati i slike sa EDS   Pon Okt 20, 2008 4:40 pm

HDK Europa Clubshow 2008

Males Black

Baby class


Vp1 – HERCULES del Grafixa (Grey John iz Doliny Dolmenov – Csini Baba Nursa)
Vp2 – CASANOVA von Gini House ( Grant di Villa Conte – Focus Ishtar)


Puppy class


Vp1 – BORISZ von Pressilla ( F’Hiram Abif Royal Bell – Laria del Mediano)
Vp2 – CONNOR del Bosco delle Piane (Zordan Zewi del Citone – Padme del Bosco delle Piane)
Vp3 – Csini Baba ZEFIR (Boris iz Doma Domeni – Pamela Daker)
Vp4 – TYPHOON (Amber Sea Avatar Great – Eria Pro Zulu Zebra)


Youth class


Vg1, Junior Club Winner – MAXIM di Altobello (Icarus di Altobello – Daria Deniz di Altobello)
Vg2 – HEARTBREAKER de Grande Vinko (Teraline Indigo – Playgirl de Grande Vinko)
Vg3 – Tahi-Réme ZORDON (Nitro del Rio Bianco – Tahi-Réme Giovanna)
Vg4 – Pride of Russia FERRO (Urbano del Diamante Nero – Sharon iz Zoosfery)


Intermediate class


Exc1, CAC – QUESTO Betelges (F’Hiram Abif Royal Bell – Greta Betelges)
Exc2 – Modus Ost PRIMOT PILOT (Modus Ost Wild Wind – Modus Ost Viva Victoria)
Exc3 – TITUS TARANTULA von Jahrestal (Livonijas Baron Hero Hieronimus – Prince Phiola von Jahrestal)
Exc4 – DESERT STORM di Baia Nera (Grant di Villa Conte – Electra)


Open class


Exc1, CAC – POWER del Mediano (Fedor del Nasi – Caya Della Baronessa)
Exc2 – PRINCE del Bosco delle Piane (Ebano – Heidi del Bosco delle Piane)
Exc3 – TAKE THAT von Jahrestal (Livonijas Baron Hero Hieronimus – Prince Phiola von Jahrestal)
Exc4 – CARO Extra Elite (Energy Extra Moravak – Ira Extra Moravak)


Working class


Exc1, CAC, Best Black Male, Club Winner – RON del Fiorsilva (Ferrofarahgomez di Campovalano – Rivien of Tanderberg)
Exc2 – Ardens URAN (Ardens Gauguin – Ivana de Satti)
Exc3 – Teraline INDIGO (Atreyo de Grande Vinko – Teraline Aurora)
Exc4 – GABON Royal Bell (Raul Best of Island - Faery Royal Bell)


Champion class


Exc1, CAC - PAKO Daker (Baron Nike Renewal – Ornella de Grande Vinko)
Exc2 – Modus Ost WILD WIND (Pluto de Grande Vinko – Modus Ost Gottin Gera)
Exc3 – Tahi-Réme ROMEO (Livonijas Baron Heart of Hamlet – Tahi-Réme Giniti)
Exc4 – HARGOS HILL Legrants (Dester Elsan House – Elsan Haus Aisma-Arisma)


Females black

Baby class


Vp1 – JAMNTARJANA LEDI Tikrai Nauja (Livonijas Baron Ikos Immortal – Diva Divine Piligrimas)
Vp2 – AURORA VOM Haus Liopiris (Power del Mediano – Indira iz Dinastii Bridzhit)
Vp3 – Semper Fidelis CERCHEZ LA FEMME (Santa Julf Efrat – Caya Jade)
Vp4 – NEFRETITI King of Darkness (Tahi-Réme Romeo – Caya Vesta)


Puppy class


Vp1 – NAOMI di Modello (Fedor del Nasi – Etna di Modello)
Vp2 – Ardens LEYLA (Paradiz Ronado Solomon – Ardens Charlene Clubnika)
Vp3 – JAMAIS VU de Grande Vinko (Pako Daker – Effektnaya Ledi de Grande Vinko)
Vp4 – BONITA von Pressilla (F’Hiram Abif Royal Bell - Laria del Mediano)


Youth class


Vg1, Junior Club Winner – JUANITA di Perlanera (Tahi-Réme Romeo – Honey by Free Half)
Vg2 – Pride of Russia FILADELFIA (Urbano del Diamante Nero – Sharon iz Zoosfery)
Vg3 – CARMEN CARA Ginga House (Fedor del Nasi – Inca Ginga House)
Vg4 – Come As You Are BELLATRIX (Fedor del Nasi – Caya Jola)


Intermediate class


Exc1, CAC – CALYSTA De Lacluse Et Mijoux (F’Hiram Abif Royal Bell – Swan D’Armanval)
Exc2 – TIGRIS LEWAN von Jahrestal (Livonijas Baron Hero Hieronimus – Princes Phiola von Jahrestal)
Exc3 – Legrant Land BAZUKA BEAUTY (Pimm’s Number One iz Doma Domeni – Elsan Haus Aisha-Arisha)
Exc4 – ELEGANCE EBONY von Hunoterra (F’Hiram Abif Royal Bell – Monica von Dunav Stam)


Open class


Exc1, CAC – AFTON von Gruosi (Idane di Altobello - Dark Hill Belona)
Exc2 – Semper Fidelis ALBANY (Come As You Are Jade - Lassan di Satti)
Exc3 – Tom-Dober JETTA BLACK PEARL (Graphic Line Antey Anton – Tom-Dober Elli)
Exc4 – DITTA Best of Island (F’Hiram Abif Royal Bell – Rea Best of Island)


Working class


Exc1, CAC, Best Black Female, Club Winner – Teraline INGRID (Atreyo de Grande Vinko – Teraline Aurora)
Exc2 – BARSELONA BRAVA iz Doma Domeni (Pimm's Number One iz Doma Domeni x Nestle Malin Uta Una)
Exc3 – JAMIRA del Monte Aspro (Feres Royal Bell - Alba Chiara Del Monte Aspro)
Exc4 - BELLA-VIRNA del Palazzo di Shanta (F’Hiram-Abif Royal Bell - Via Vitessa de Lèa Modèna)


Champion class


Exc1, CAC – GEKATA DE VINKO iz Doliny Dalmenov (Pluto de Grande Vinko - Aida de Grande Vinko)
Exc2 – A’SARA NIGRE from Fourteenth Meridian (Nitro del Rio Bianco - Grey Asdemi Di Matario)
Exc3 - Graphic Line ARROW(Modus Ost Aviator Ace – Rossiyskiy Kolorit Aelita)
Exc4– BAHRAT-BAYADERA van Anberi (Tahi-Réme Gerett - Atenais-Avrora van Anberi)


Veteran class


Exc – ZORCA di Perlanera (Wanja Wandor van Stevinhage – Coco-Chanell King of Darkness)


Brown Males

Baby class


Vp1 – EL CID Extra Elite (Bojan vom Havelland – Elektra Extra Moravak)
Vp2 – TORNADO TYSON von Hunoterra (Elatus von Hunoterra – Puma von Hunoterra)
Vp3 – BENNTO v. Nollyzor (Power del Mediano – Pretty Paola od Telepa)
Vp4 – DOMINIK von Gini House (Ebano – Eria Pro Persona Grata)


Puppy class


Vp1 – NILL del Tibur (Bayron del Tibur – Zoe del Tibur)
Vp2 – Izrafel BEBETTO BRAVE (Boris iz Doma Domeni – Izrafel Maya di Altobello)
Vp3 – BARON BEKINGEM iz Valkirii (Fedor del Nasi – Casa di Oro Jumandji)
Vp4 – CAOS CALMO del Bosco delle Piane (Zordan Zewi del Citone – Padme del Bosco delle Piane)


Youth class


Vg1, Junior Club Winner – RAMON Betelges (Fedor del Nasi – Virginia Betelges)
Vg2 – Tira Vento MALIBU (Sant Kreal Rembrandt – Hacima z Padoku)
Vg3 – Köd-hegy BALTAZÀR (Feres Royal Bell – Tahi-Réme Opium)
Vg4 – ECKO NAISS Ginga House (F’Hiram Abif Royal Bell – Grey Gina Ginga House)


Intermediate class


Exc1, CAC – BYRON von Gini House (Falk vom Märkischen Land – Focus Ishtar)
Exc2 – CARTIER del Montaldo (Paradiz Ronado Kosmos – Carybdis Domizia)
Exc3 – Tahi-Réme XAVIER (Quiliam Quasim del Citone – Tahi-Réme Giniti)
Exc4 – QUINT del Montaldo (Plavius del Mediano – Olivia del Mediano)


Open class


Exc1, CAC – Jean Dark HAVANA RESERVA (Come As You Are Dalli – Smart Wood Hills L’Oreal)
Exc2 – Tahi-Réme SANDOKAN (Eko Royal Bell – Tahi-Réme Giovanna)
Exc3 – Eria Pro DI CAPRIO (Pimm’s Number One iz Doma Domeni – Eria Pro Thesauros Troja)


Working class


Exc1, CAC - BORIS iz Doma Domeni (Fedor del Nasi – Barcelona iz Doma Domeni)
Exc2 - Elegant Line AMBASSADOR (Livonijas Baron Honour Hex x Gertruda iz Zvezdnoy Stai)
Exc3 – Sant Kreal JAGO (Sant Kreal Uwane - Sant Kreal Baronessa Bravo)


Champion class


Exc1, CAC, Best Brown Male, Club Winner – Tahi-Réme DIABLO (Master Max of Djarmati – Tahi-Réme Ibiza)
Exc2 – BAYRON del Tibur (Syrus del Tibur - Quma del Tibur)
Exc3 – Tira Vento CHOCO (Tahi-Réme Diablo - Hacima z Padoku)
Exc4 - Tom-Dober HUMMER (Tamerlan iz Slavnoi Stai - Brenda Bahia von Ashanti)


Honor class


Exc – FEDOR del Nasi (Baron Nike Renewal – Akuna Matata de Grande Vinko)


Brown Females

Baby class


Vp1 – HERA del Grafixa (Grey John iz Doliny Dolmenov – Csini Baba Nursa)
Vp2 – TOPPLESS TOP GIRL von Hunoterra (Elatus von Hunoterra – Puma von Hunoterra)


Puppy class


Vp1 – NUTE di Modello (Fedor del Nasi – Etna di Modello)
Vp2 – Sant Kreal NUOVA-FIABA (Sant Kreal Zeus – Sant Kreal Princessa Presto)
Vp3 – JUNO-JUBILANCE de Grande Vinko (Pako Daker – Effektnaya Ledi de Grande Vinko)


Youth class


Vg1, Junior Club Winner – ITALIA Tikrai Nauja (Fedor del Nasi – Ali Akira Piligrimas)
Vg2 – Modus Ost SOPHIA SANTANA (Bojan vom Havelland – Modus Ost Formula First)
Vg3 – Tom-Dober MONA LISA A MUZSA (Pimm’s Number One iz Doma Domeni – Brenda Bahia von Ashanti)
Vg4 – Dobvoyage BENEDICTE (Caya In Charge – Jean Dark Sun Moon Stars)


Intermediate class


Exc1, CAC – Köd-hegy BERENIKE (Feres Royal Bell – Tahi-Réme Opium)
Exc2 – GLEDIS –GRATSIA van Anberi (Pimm’s Number One iz Doma Domeni – Atenais-Aurora van Anberi)
Exc3 – Karikás ADU RAPSODYA (Fedor del Nasi – Bon-Bon del Negro Amaretto)
Exc4 – Smart Wood Hills UMA (Pathos delle Querce Nere – Smart Wood Hills Beretta)


Open class


Exc1, CAC – Pride of Russia CASSANDRA (Pimm’s Number One iz Doma Domeni – Milena Mon Amore)
Exc2 – MALENA di Altobello (Fedor del Nasi – Ester di Altobello)
Exc3 - GOLDA-GRACE de Grande Vinko (Tahi-Réme Gerett – Odiseya de Grande Vinko)
Ecx4 – PANDORA del Mediano (Fedor del Nasi – Caya Della Baronessa)


Working class


Exc1, CAC – FRAVOLA-FRAGRANTE de Grande Vinko (Caya Jared – Effektnaya Ledi de Grande Vinko)
Exc2 – SHARMAN PRINCESS iz Velikogo Knyazhestva (Sant Kreal Rembrandt – Gloriya Zadora-Zlata iz Zvezdnoy Stai)
Exc3 – TEKLA TRINITI von Sharlatan (Graphic Line Antey Anton – Anda’s Puppy Constance)
Exc4 – NATALY von Marosso (Cillian Connor von Jahrestal – Iris Empres von Marosso)


Champion class


Exc1, CAC, Best Brown Female, Club Winner, BOB – RAISSA RIVIEN del Fiorsilva (Ferrofarahgomez di Campovalano – Rivien of Tanderberg)
Exc2 - CIARA Elite House (Pimm’s Number One iz Doma Domeni – Yalla iz Slavnoi Stai)
Exc3 – LEGENDA Iz Zoosfery (Tahi-Réme Gerett - Nikita iz Zoosfery)
Exc4 – FLEUR D'ORANGE de Grande Vinko (Tamerlan iz Slavnoi Stai - Notrdam de GrandeVinko)
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.delnaissus.com
pedja's
Admin
avatar

Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.10.2008

PočaljiNaslov: Re: rezultati i slike sa EDS   Pon Okt 20, 2008 4:49 pm

Hvala Deki za rezultete!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dobermann.grdelica.com
Sponsored content




PočaljiNaslov: Re: rezultati i slike sa EDS   

Nazad na vrh Ići dole
 
rezultati i slike sa EDS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Lepe slike Srbije
» Novi CD bez Cecine slike!
» Imate li seksi slike na svom mobilnom?
» Digitalizujte svoje crteže, slike i beleške
» Šašave slike životinja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
dobermann :: Izlozbe i specijalke :: Rezultati i komenari sa izlozbi-
Skoči na: