dobermann

Pričaonica za prave dobermandzije i one koji bi da budu
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite | 
 

 IDC 2009 Budampest

Ići dole 
AutorPoruka
pedja's
Admin
avatar

Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.10.2008

PočaljiNaslov: IDC 2009 Budampest   Sub Sep 05, 2009 8:56 pm

Dok ocekujemo prve nezvanicne rezultate,evo konkurencija u otvorenom razredu kod braon muzjaka...

1.Ecko Naiss Ginga House
2.Akwa von karpatia
3.Byron von Gini House
4.Cherokee Grand Chelendzer
5.Chamberlain s' Mysa Hersones
6.Karikas Abbe Rodsodya
7.Modust Ost Ortho' Dox
8.Pride of Russia Calipso
9.Qwint del Mediano
10.Tahi - Reme Xavier
11.Tira Vento Malibu
12.Tom - Dober Lenox Louis
13.Valentin vom Residentschloss
14.Haus Bubens Ardens
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dobermann.grdelica.com
pedja's
Admin
avatar

Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.10.2008

PočaljiNaslov: Re: IDC 2009 Budampest   Sub Sep 05, 2009 10:26 pm

Evo i prvih nezvanicnih rezultata !!!!

05-06.09.2009 - IDC 2009

05-06.09.2009 - IDC 2009

judge:

T.Becht (DE)

J. M. BULO (E)

E. SZOKOL (HU)

P. Pezzano (I)

H. Redtenbacher

H. Wiblishauser (DE)





BLACK MALES



Baby class - Thomas Becht (DE) - entries: 27:

Vp.1, IDC BABY WINNER - Gaindyke EINSTEIN (F'Hiram-Abif Royal Bell - Gaindyke Zulu)

Vp.2 - OBI WAN KENOBI de Grande Vinko (Leo v. Märkischen Land - Gekata de Vinko iz Doliny Dolmenov)

Vp.3 - BENTLEY s Mysa Hersones (Latino Lorenco v. Cobra - Tsersarka s Mysa Hersone)

Vp.4 - ORO Y PLATA de Grande Vinko (Leo v. Märkischen Land - Gekata de Vinko iz Doliny Dolmenov)



Puppy class - Thomas Becht (DE) - entries: 19:

Vp.1, IDC PUPPY WINNER - Dobergaarden Forever ATHOS (Fedor del Nasi - Lola di Altobello)

Vp.2 - OAKLEY O'CONNOR of Kimberly-Pearl (Tom-Dober Hagi - Tom-Dober Jetta Black Pearl)

Vp.3 - DRAGON di Altobello (Maxim di Altobello - Wild Cherry di Altobello)

Vp.4 - Paradiz Ronado ARMSTRONG (Paradiz Ronado Kosmos - Sergius-Aleksandrija Melody Moire)





BROWN MALES



Baby class - J.M. BULO (E) - entries: 7:

Vp.1, IDC BABY WINNER - IRON del Bosco delle Piane (Ale'Alamos del Citone - Kiss del Bosco delle Piane)

Vp.2 - EROS MITTO of Devil Inside

Vp.3 - Sant Kreal HARLEY (Sant Kreal Zeus - Sant Kreal Vivache)

Vp.4 - PRINZ del Tibur (Syrus del Tibur - Petra Campagnanensis)



Puppy class - Erika Szokol (HU) - entries: 9:

Vp.1, IDC PUPPY WINNER - AZIR di Prisconte (Gionny di Prisconte - Fata di Prisconte)

Vp.2 - PLAVIUS vom Haus Erfullungen Vunschen (S'Lichobor Ermak - Modus Ost Evva Eurydice)

Vp.3 - ZEFFIRO v. Hunnoterra

Vp.4 - DON CARLOS v.d. Böllenruthen (Ale'Alamos del Citone - Yna v.d. Böllenruthen)





BLACK FEMALES



Puppy class - Erika Szokol (HU)

Vp.1, IDC PUPPY WINNER - FRUTHY FREE di Perlanera (Zordan Zewi del Citone - Tahi-Reme Ruthy)

Vp.2 - MIRA SHARON dei Nobili Nati (Ron del Fiorsilva - Noblesse dei Nobili Nati)

Vp.3 - FERRARI FLYING di Perlanera (Zordan Zewi del Citone - Tahi-Reme Ruthy)

Vp.4 - ZARA di Casa Giardino (Ron del Fiorsilva - Irinland Zherandol)



BROWN FEMALES



Baby class - J.M. Bulo (E) - entries: 7:

Vp.1, IDC BABY WINNER - Impala NIGHTWISH NEOMI (Questo Betelges - Schwima's Ghanima to Impala)

Vp.2 - ARUBA v. Sentinel (Fedor del Nasi - Tahi-Reme Priscilla)

Vp.3 - LORA Val di Taro (Ramonburg's Chinji - Aranka Val di Taro)

Vp.4 - Eria Pro MARILLION (Eria Pro Di Caprio - Eria Pro Andante Barcarolla)



Puppy class - Erika Szokol (HU) - entries: 9:

Vp.1, IDC PUPPY WINNER - PAULINA vom Haus Erfullungen Vunschen (S'Lichobor Ermak - Modus Ost Evva Eurydice)

Vp.2 - ENJOY YOUR LIFE of Devil Inside (Prinz Paris v. Jahrestal - Pourguoi Pas v. Jahrestal)

Vp.3 - DALEYNA v. Böllenruthen (Ale'Alamos del Citone - Yna v.d. Böllenruthen)

Vp.4 - ZORA Betelges (Pako Daker - Greta Betelges)





IDC Youth class finalists:



Youth class - black males - P. Pezzano (I):

Graphic Line SOUVENIR FOR GRANDE VINKO (Pluto de Grande Vinko - Gprahic Line Florenzia)

LEE ROY Best of Island

Teraline MIDGARD (Pako Daker - Teraline Aurora)

VARENNE di Casa Giardino (Fedor del Nasi - Giamur di Casa Giardino)



Youth class - brown males - P. Pezzano (I):

CLIFF Lazodobi (Fedor del Nasi - Gina Esporai)

KINGARTUR di Casa Fox (Zordan Zewi del Citone - Ester di Casa FOx)

NILL del Tibur (Byron del Tibur - Zoe del Tibur)

Pride of Russia KASPIJ (Fedor del Nasi - Euro Dinamika iz Zoosfery)



Youth class - black females - H. Redtenbacher:

Tahi-Reme AMEERIAH (Ale'Alamos del Citone - Tahi-Reme Giniti)

Teraline MONTERA (Pako Daker - Teraline Aurora)

VERA di Casa Giardino (Fedor del Nasi - Giamur di Casa Giardino)

VINKAELISIR di Casa Giardino (Fedor del Nasi - Giamur di Casa Giardino)



Youth class - brown females - H. Redtenbacher:

FUCSIA dei Nobili Nati (Ale'Alamos del Citone - Runa Roby dei Nobili Nati)

NAEMI v. Klingbach (Brando v. Wilden Süden - Hexe v. Klingbach)

Sant Kreal SOLNZE (Sant Kreal Zeus - Sant Kreal Chio Chio San)

URSULA di Prisconte (Ale'Alamos del Citone - Oxana di Prisconte)
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dobermann.grdelica.com
pedja's
Admin
avatar

Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.10.2008

PočaljiNaslov: Re: IDC 2009 Budampest   Ned Sep 06, 2009 1:46 pm

pedja's ::
Dok ocekujemo prve nezvanicne rezultate,evo konkurencija u otvorenom razredu kod braon muzjaka...

1.Ecko Naiss Ginga House
2.Akwa von karpatia
3.Byron von Gini House
4.Cherokee Grand Chelendzer
5.Chamberlain s' Mysa Hersones
6.Karikas Abbe Rodsodya
7.Modust Ost Ortho' Dox
8.Pride of Russia Calipso
9.Qwint del Mediano
10.Tahi - Reme Xavier
11.Tira Vento Malibu
12.Tom - Dober Lenox Louis
13.Valentin vom Residentschloss
14.Haus Bubens Ardens

Sto se tice ovog razreda ,evo nekih rezultata ( nezvanicnih )

V1 Valentin vom Residentschloss

V6 Ecko Naiss Ginga House

Da ne nagadjam vise,i Tahi - Reme Havier je valjda usao u plasman ....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dobermann.grdelica.com
pedja's
Admin
avatar

Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.10.2008

PočaljiNaslov: Re: IDC 2009 Budampest   Ned Sep 06, 2009 10:24 pm

Evo i zvanicnih rezultata :

IDC Siegers:

black male - RON del Fiorsilva

(Ferrofarah Gomez di Campovalano - Rivien of Tanderberg)



brown male - BORIS iz Doma Domeni

(Fedor del Nasi - Barcelona iz Doma Domeni)



black female - HELENA v. Nemesis

(F'Hiram-Abif Royal Bell - Castella v. Nemesis)



brown female - Pride of Russia DASHA

(Fedor del Nasi - Barcelona iz Doma Domeni)



IDC Jugend Siegers:

black male - VERENNE di Casa Giardino

(Fedor del Nasi - Giamur di Casa Giardino)

brown male - Pride of Russia KASPIJ

(Fedor del Nasi - Euro Dinamika iz Zoosfery)

black female - Tahi-Reme AMEERIAH

(Ale'Alamos del Citone - Tahi-Reme Giniti)

brown female - URSULA di Prisconte

(Ale'Alamos del Citone - Oxana di Prisconte)


Tom-Dober Nelly Nora
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dobermann.grdelica.com
Sponsored content




PočaljiNaslov: Re: IDC 2009 Budampest   

Nazad na vrh Ići dole
 
IDC 2009 Budampest
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
dobermann :: Izlozbe i specijalke :: Rezultati i komenari sa izlozbi-
Skoči na: