dobermann
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
dobermann

Pričaonica za prave dobermandzije i one koji bi da budu
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Please help!:)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Up_Grader




Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.04.2009

Please help!:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Please help!:)   Please help!:) EmptyPet Maj 01, 2009 12:41 pm

Tnx pedja. Smile
Obzirom da živim sam (manji stan oko 40kvm) i da nisam kući 6,7 sati dnevno (a imam i dvorište koje nažalost nije ograđeno) u dilemi sam da li da mu napravim box napolju ili da ga držim na terasi (dok nisam tu).Ipak nisam spreman na to da mi uništi još ne otplaćeni trosed isl. :roll:Pročitao sam dosta kontradiktornih postova po internetu koji mi apsolutno ne pomažu,samo me još više zbunjuju! :?:Inače do sada nisam nikada držao psa u stanu.
Nazad na vrh Ići dole
pedja's
Admin
pedja's


Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.10.2008

Please help!:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Please help!:)   Please help!:) EmptyPet Maj 01, 2009 11:11 am

Pedigre je zadovoljavajuci,dobar je............,mada opet je pitanje dokle ti planiras da ides sa tim psom ( gde na izlozbe,na koje izlozbe,da bude kucni ljubimac.....itd)Cena je prihvatljiva............
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dobermann.grdelica.com
Up_Grader




Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.04.2009

Please help!:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Please help!:)   Please help!:) EmptyČet Apr 30, 2009 10:48 pm

Da li je zadovoljavajući pedigre?Da li za isti novac može nešto bolje?(oko 400eu)I još nešto...Da li je dobra varijanta da držim psa na terasi koja je dužine oko 6m širine 1,5 ili da pravim box?
Nazad na vrh Ići dole
pedja's
Admin
pedja's


Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.10.2008

Please help!:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Please help!:)   Please help!:) EmptyČet Apr 30, 2009 10:38 pm

philip ::
Tesko, da ti neko moze pomoci preko foruma. Postavi konkretno pitanje da dobijes konkretan dogovor.

Bas tako..............

To gde planiras da nabavis stene..............,to je licno tvoja volja,pitaj konkretnije sta te zanima,sve sto je u mogucnosti,dobices pomoc..........Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dobermann.grdelica.com
philip

philip


Broj poruka : 7
Datum upisa : 08.10.2008

Please help!:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Please help!:)   Please help!:) EmptyČet Apr 30, 2009 10:01 am

Tesko, da ti neko moze pomoci preko foruma. Postavi konkretno pitanje da dobijes konkretan dogovor.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.byPhilip.com
Up_Grader




Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.04.2009

Please help!:) Empty
PočaljiNaslov: Please help!:)   Please help!:) EmptyČet Apr 30, 2009 1:24 am

Drago mi je da postoji ovakav forum i nadam se da će mi neko kompetentan odgovoriti,reći svoje mišljenje! Smile
Pre 5godina sam imao dobermana,mužjaka i otrovan je. Crying or Very sad
Dugo mi je trebalo da prebolim,sada nameravam da ponovo nabavim jednog.Namerio sam se na braon mužjaka sledećeg porekla:

MAJKA: Lira fom Noblesshof (fedor del nasi-simba zena noblesshof)

OTAC: Karnah the Best Line (illian connor-ma the best line)

Neki predlog,sugestija,šta već... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Please help!:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Please help!:)   Please help!:) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Please help!:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
dobermann :: Dobrodosli :: Predstavite vase pse ili odgajivacnice-
Skoči na: